Kısaca

Özkar Besi Çiftliği

image

Özkar Besi Çiftliği, Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde Yakupderviş köyünde hizmet vermektedir. 750 büyükbaş hayvan kapasiteli modern yapı üzerine kurulu ve otomatik, zamanında yemleme sistemleri, sınıfında en başarılı ekipmanlar ile kurulmuş kesimhane hizmeti ile kurban satışı ve kesimi konusunda müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmayı hedeflemiştir. Özkar Çiftliğinde, kurbanların tamamı her ay düzenli veteriner kontrolüne girmektedir. Özkar Besi Çiftliği randevulu sistem ile sizleri bekletmeden modern tesislerde kurbanınızı keser, kesim anında Sosyal mesafeye uygun ikramları ile sizleri misafir eder.

Müşterilerimizin taleplerini ve rahatlığını göz önünde bulundurarak, hisseli kurban satışı da yapmaktayız. Bayramın 1. günü kesilen hisseli kurbanlar, sahiplerine teslim edilmek üzere temizlenip parçalanır. Kutulu ve hijyenik bir şekilde bayramın 2. günü sahiplerine teslim edilir.

Hijyen Politikamız
Çalışma alanında üretimle ilgili tüm personelin ağız maskesi ve bone takma zorunluluğu vardır. İmalat personelleri kendilerine özel terliklerle imalat alanına girebilmektedir. Görevliler dışında üretim alanına girenler ise bone, galoş ve maske takmak zorundadır.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Hemen Ara